DUYURU


1) 2018 yılı bilirkişi listelerine kabul edilen bilirkişilerin, iletişim (adres, telefon) ve ünvan/meslek bilgilerinin UYAP'a kaydedilmesi ile ilgili güncellemeler devam etmekte olup, bu hafta sonuna kadar bitirileceği öngörülmektedir.

2) 2018 yılı bilirkişilik başvurusu red edilenlerin itirazları ile ilgili detaylı incelemeler devam etmekte olup, en az iki hafta içinde sonuçlandırılacağı öngörülmektedir. İncelemelerin tamamı bittiğinde sonuçlar internet sayfamızda ilan edilecektir.

3) 2018 yılı bilirkişilik başvuruları kabul edilenlerin, uzmanlık alanları ile ilgili eksik ve hatalı bilgiler ise daha sonra değerlendirilecektir.

İtiraz sonuçları hakkında ve uzmanlık alanlarının eklenmesi veya güncellenmesi hakkında bilgi almak için telefonla arayarak veya bizzat gelerek bilgi alınmak istenmesi çalışmalarımızı yavaşlattığı gibi kurulumuzdan diğer hususlarda bilgi almak için ulaşmak isteyenleri engellemektedir. Başvuru durumunu öğrenmek için veya uzmanlık alanlarının eklenmesi-güncellenmesi taleplerinin sonucunu öğrenmek için kurulumuzun telefonla aranmaması veya bu hususta bilgi almak için kurulumuza gelinmemesi ve internet sayfamızdaki duyuruların takip edilmesi önemle duyurulur.

 
SİTEMİZİ
 
2017 | İstanbul Bilirkişilik Bölge Kurulu
Orhantepe Mahallesi, Üsküdar Caddesi, no.236/A Kartal /İstanbul